کردستان در صف اول دفاع از حقوق پرسنل کارشناس و محیط بان محیط زیست

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  کارکنان محیط زیست کردستان خواهان دریافت مطالبت قانونی خود شدند
  محیط بان - کارکنان محیط زیست کردستان خواهان دریافت مطالبت قانونی خود شدندجمعی از کارکنان اداره کل حفاظت محیط زیست استان کردستان صبح امروز (۲۵ فروردین) در اعتراض به آنچه ناعادلانه بودن حقوق و مزایا عنوان می‌شود در محوطه محل کار خود تجمع کردند. مدیرکل حفاظت محیط زیست کردستان از پیگیری برای تحقق خواسته‌های کارکنان این سازمان خبر داد. جمعی از کارکنان اداره کل حفاظت محیط زیست استان کردستان صبح امروز (۲۵ فروردین) در اعتراض به آنچه ناعادلانه بودن حقوق و مزایا عنوان می‌‌کنند در محوطه محل کار خود تجمع کردند. یکی از معترضان در تشریح علت این اعتراض صنفی به ایلنا گفت: حق فوق العاده ویژه کارکنان اداره کل حفاظت محیط زیست استان کردستان که معادل ۳۵ درصد از حقوق آنان است، از پایان خرداد ماه سال ۹۲ پرداخت نشده است.
  http://www.doe.ir/portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=b5ba41f3-7ae5-4efa-8bce-ff8035d6c0f1
  به یاد شهدای کردستان که در راه حفاظت محیط زیست بار سفر بستند ... روحشان شاد
  به ادعای وی، کارکنان اداره کل حفاظت محیط زیست استان کردستان از سال ۸۷ تا به امروز نزدیک به ۱۷۶ میلیون تومان حقوق و مزایای معوقه دارند.

  وی همچنین از پرداخت نشدن حق فوق العاده مشاغل تخصصی و پاداش ماده ۴۱ قانون مدیریت خدمات کشوری به کارکنان اداره کل حفاظت محیط زیست استان کردستان خبر داد و افزود: تعویق ۷ ماهه در پرداخت اضافه کاری و حق ماموریت و تعویق ۶ ماهه در پرداخت رفاهیات از جمله حق سرویس، حق مسکن و... از دیگر مشکلات صنفی کارکنان اداره کل حفاظت محیط زیست استان کردستان است.

  این نیروی شاغل در اداره کل حفاظت محیط زیست استان کردستان بابیان اینکه معرتضان در سمت‌های مختلف محیط‌بانی و کارشناسی در استخدام اداره کل حفاظت محیط زیست کردستان هستند،  گفت: در جریان اعتراض صبح امروز برخی از کارکنان به نمایندگی از جمع انتخاب شدند تا پیرامون خواسته‌های صنفی با مسئولان استانداری گفت‌وگو کنند.

  وی افزود: تاخیر در پرداخت مطالبات قانونی کارکنان حفاظت محیط زیست کردستان درحالی ادامه دارد که در سایر نهادهای دولتی استان مطالبات کارکنان به موقع پرداخت می‌شود.

  توضیحات اداره کل حفاظت محیط زیست کردستان

  در همین رابطه، « ناصح قادری» رئیس اداره کل حفاظت محیط زیست استان کردستان با اشاره به برگزاری جلسه ای با کارکنان اداره متبوعش و برای گفتگو درباره مشکلات آنان به خبرنگار ایلنا گفت: همکاران نسبت به عدم پرداخت حق فوق العاده ویژه به آنان همانند سایر ادارت دولتی استان کردستان گله داشتند که قرار شد مستندات لازم در این باره را جمع کنیم و در جلسه ای مشترک با استانداری کردستان در روزهای آینده، از این نهاد دولتی درخواست مساعدت کنیم.

  نویسنده : imi بازدید : 244 تاريخ : چهارشنبه 27 فروردين 1393 ساعت: 18:03
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها